Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  SLAVÍME 20 LET :)
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

SLAVÍME 20 LET :)

31.1. 2014

Milí zákazníci!

Letošní rok je ve znamení velkých novinek v naší rodinné firmě DPK. Slavíme neuvěřitelných 20 let od zahájení výroby. Velké díky náleží hlavně Vám - našim zákazníkům. Děkujeme, že jste s námi na této cestě, podporujete nás svými pěknými emaily, komentáři na Facebooku, návštěvami na prodejnách u našich obchodních partnerů po celé České republice, kde si můžete koupit naše české výrobky.

Rádi bychom Vám poděkovali, že Vašimi nákupy podporujete námi sponzorované dětské domovy, kam dodáváme naši dětskou obuv zdarma.

Naše boty pro Vás neustále zdokonalujeme, tak aby Vaše děti měly své nožky jen v těch nejlepších, nejkvalitnějších materiálech, které jsou na trhu dostupné. Určitě jste si všimli, že jsme letos rozšířili naši kolekci o desítku nových modelů, které jsou vybavené prodyšnou membránou, která zvyšuje komfort při chůzi Vašich dětí. Doufáme, že z kolekce budete stejně nadšení jako jsme my.Ostatní výrobky z kolekce 2014 najdete v našem E-shopu: http://www.dpk.cz/eshop/novinky-jaro-2014.

Další velkou novinkou je nový člen naší rodiny - chameleon Kuba Kubát :).

Kuba zcela vzal útokem náš Facebook a neúnavně Vás informuje o všech novinkách v naší firmě.

Kromě toho je Kuba velkým oblíbencem na nově otevřené prodejně DPK v Praze 8 v obchodním centru Krakov, kde jsme mu jako správná rodina všichni Kubátovi pomáhali.

Náš Kuba musí být opravdu u všeho, a tak se připletl do cesty i panu tiskaři. Nyní je jako správný chameleon ve všech možných barvičkách :).

Letos Vás opět čeká spousta novinek, nové modely, soutěže a další zajímavosti.

Budeme se všichni těšit na Vaše reakce!

Mějte se krásně.

Dagmar a Petr Kubátovi

+ kolektiv DPK

Víte, že:
Růst nohy není plynulý, ale probíhá ve skocích. Proto mohou některé děti vyrůst ze svých bot již za 2 až 3 měsíce.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím