Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  ZIMNÍ SOUTĚŽ
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

ZIMNÍ SOUTĚŽ

11.12. 2012

ZIMNÍ SOUTĚŽ 2012

 

11.12.2012

Vážení zákazníci,

Přichystali jsme si pro Vás Zimní soutěž 2012, ve které můžete získat dětskou domácí obuv z naší aktuální kolekce na E-shopu DPK zcela zdarma (včetně poštovného) :)

 

Jaké je zadání?

Zadání je zcela jednoduché:). Pošlete nám fotku Vašeho dítěte obuté v botech z naší kolekce DPK na email dpk.shop@email.cz .

Oceněno dětskou domácí obuví z kolekce DPK bude 5 dětí. 


Do kdy můžete posílat fotografie?

Fotografie zašlete nejpozději do 31.12.2012 do 12:00.

 

Jak a kam zasílát fotografii?

Foto zasílejte na email dpk.shop@email.cz. Z jednoho emailu může být zaslána jen jedna fotografie (více jak 1 fotografie je povolena, když je ve Vaší rodině více dětí ).

Pozn. Neposílejte prosím stejné fotky z různých emailů, takové fotky budou automaticky vyřazeny. 

Do předmětu emailu napište ZS2012 a do těla emailu napište Vaši adresu a telefonní číslo, abychom Vás mohli o výhře informovat.

 

Upozornění.

Zasláním fotky do soutěže souhlasíte, že se foto může objevit v naší DPK galerii zde na webu či na našem Facebooku.

 

Zasílání ceny.

Zaslání ceny bude pro vítěze zcela zdarma, cena bude zaslána výhercům na účet DPK.

 

Ochrana osobních údajů.

Přístup k emailu dpk.shop@email.cz má jen sl. Tereza Kubátová, která pro Vás pořádá tuto soutěž. Žádná další osoba nemá přístup k Vašim údajům.

Vaše emaily jsou zařazeny do zákaznické databáze, abyste mohli být případně informováni o akcích a soutěžích s DPK. Pokud si nepřejete dostávat informační emaily o akcích a soutěžích, napište tuto skutečnost do těla emailu s poslanou fotkou.

 

Budeme se moc těšit na Vaše fotografie!

Dagmar a Petr Kubátovi + kolektiv DPK

Víte, že:
Ve věku 2-3 let potřebují děti 2 až 3 velikosti obuvi za rok, v předškolním věku 2 velikosti obuvi a ve školním věku 2 až 3 velikosti obuvi ročně.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím